panaitolikos Ασημένιος χορηγός 2017 - 2018
«Επίσημες Υπηρεσίες Μετάφρασης
και Διερμηνείας για την
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ»

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019 – 2020

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ – SigmaΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΣΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ – ΓΑΛΛΙΚΑ – ΙΣΠΑΝΙΚΑ – ΙΤΑΛΙΚΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΓΡΙΒΑ ΚΑΙ ΧΑΒΕΛΑ 9, ΑΓΡΙΝΙΟ τηλ.: 26410-58385, 39150

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 31 & ΔΕΛΦΩΝ, ΑΓΡΙΝΙΟ τηλ: 26410-58218

ΕΝΗΛΙΚΕΣ: ΕΙΔΙΚΑ ΤΑΧΥΡΥΘΜΑ ΠΑΚΕΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019 – 2020
ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ → 204
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ →137
ΜΕ ΕΞ’ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ→14




ΑΓΓΛΙΚΑ

PROFICIENCY (άριστη γνώση)

MICHIGANECPE-LRNC2


1.Αγγελής Αντώνιος (Φιλόλογος) LRN

2.Ανδρέσσα Βασιλική (Φιλόλογος) LRN

3.Ανδρέσσα Ιωάννα (Φοιτήτρια) LRN

4.Αντωνιάδη Αθηνά (Κοινων. Λειτουργός) LRN

5.Αντωνόπουλος Αθανάσιος (Πολ.Μηχανικός) LRN

6.Αρτέμη Ευαγγελία (Αυτοαπασχ.) LRN

7.Γαντζούδη Αργυρώ (Μαθήτ.)LRN

8.Γιαννακά Βασιλική (Μαθήτ.) LRN

9.Γουρδούπη Παναγιώτα (Εκπαιδ.) εξ’αποστ.-ΠΑΤΡΑ LRN

10.Δημητροπούλου Μαρία (Ιδ.Υπάλλ.) LRN

11.Δίπλας Χρήστος (Λογιστής) LRN

12.Ζυμπερλής Αλέξανδρος (Φοιτητής) LRN

13.Ιωάννου Μαρία-Ελένη (Φοιτήτρια) LRN

14.Καινούργιος Κων/νος (Λογιστής) LRN

15.Καινούργιου Αικατερίνη (Νοσηλεύτρια) εξ’αποστ.-ΑΘΗΝΑ LRN

16.Καλαντζή Θεοδώρα (Λογοθεραπεύτρια) LRN

17.Κανάτα Σπυριδούλα (Τραπεζ. Υπάλληλος) LRN

18.Καπέρδα Θεοδώρα (Πολ.Μηχανικός) LRN

19.Καπλάνη Παναγιώτα (Μαθήτ.) LRN

20.Κάππας Αναστάσιος (Ξενοδοχοϋπάλληλος) LRN

21.Καρακώστας Ιωάννης (Μαθητ.) LRN

22.Καρβελοπούλου Πένυ (Φοιτήτ.) LRN

23.Κατσιώπη Παρασκευή (Εκπαιδ.) LRN

24.Κατσιώρη Κατερίνα (Ιδ. Υπάλληλος) LRN

25.Κλεφτοσπύρου Δήμητρα (Μαθήτ.) LRN

26.Κολοβός Νικηφόρος (Γεωπόνος) LRN

27.Κολοβός Χρήστος (Εκπαιδ.) LRN

28.Κολοβού Αγγελική (Νηπιαγωγός) LRN

29.Κολοβού Ειρήνη (Κοινων.Λειτουργός) LRN

30.Κολοβού Μαρία (Δασκάλα) LRN

31.Κοντοδήμος Δημήτριος (Καθηγητής) εξ’αποστ.-ΠΑΤΡΑ LRN

32.Κοντός Ευθύμιος (Φοιτητ.) LRN

33.Κοντός Πλάτωνας (Φοιτητ.) LRN

34.Κοσμά Νεφέλη (Μαθήτ.) ECPE

35.Κουρκούνη Μαρία (Δημ.Υπάλληλος) LRN

36.Κουτέρη Σοφία (Φιλόλογος) LRN

37.Κωστίκογλου Στεφανία (Μαθήτ.) LRN

38.Λάμπρου Χαρίλαος (Καθηγητής) LRN

39.Λιάτσου Ιωάννα (Φοιτήτρια Κοινων.) εξ’αποστ.-ΑΘΗΝΑ LRN

40.Λυμούρη Αγγελική (Οπτικός) LRN

41. Μαλτέζου Αντωνία (Δημ.Υπάλληλος) LRN

42.Μαμαντάκη Μαρία (Νηπιαγωγός) εξ’αποστ.-ΚΡΗΤΗ LRN

43.Μαραγιάννης Κων/νος (Εκπαιδ.) LRN

44.Μελικόκη Μαρία (Φιλόλογος) εξ’αποστ.-ΠΑΤΡΑLRN

45.Μέντζος Αλκιβιάδης (Μαθητ.) LRN

46.Μέντζου Παναγιώτα (Μαθήτ.) LRN

47.Μήτσης Θεόδωρος (Εκπαιδ.) LRN

48.Μήτσος Βασίλειος (Καθηγητής Οικον.) LRN

49.Μπαζίνη Μαρία (Φιλόλογος) LRN

50.Μπανιά Μυρτώ (Μαθήτ.) LRN

51.Μπεκράκης Εμμανουήλ (Φοιτητής) LRN

52.Μπόκας Κωνσταντίνος (Ασφαλιστής) LRN

53.Νάκου Αφροδίτη-Μαρία (Δικηγόρος) LRN

54.Ντέκας Σωτήριος (Οικονομολόγος) LRN

55.Ντόκα Χριστίνα (Μαθήτ.) ECPE

56.Παπαθανάση Ευστρατία (Μαθήτ.) LRN

57.Παπακωστοπούλου Μάρθα (Φιλόλογος) LRN

58. Παπανικολάου Αθανασία (Μαθήτ.) LRN

59.Ρεμπούλη Γεωργία (Μαθήτ.) LRN

60.Σαγάνα Βιργινία (Φιλόλογος) LRN

61.Σουλιώτη Μαρία (Μαθήτ.) ECPE

62.Σταμούλη Σπυριδούλα (Φοιτήτ) TOEIC

63.Στάχτιαρης Αθανάσιος (Μαθητ.) LRN

64.Σωτηρίου Μαρία (Κομμώτρια) LRN

65.Τρομπούκη Ευαγγελία (Εκπαιδ.) LRN

66. Τσιώλη Γεωργία (Ιδ. Υπάλληλος) LRN

67.Τσόμπος Ελευθέριος (Μαθητ.) LRN

68.Τσούνη Σωτηρία (Εκπαιδ.) TOEIC

69.Τσουράπης Βασίλειος (Φοιτητής) LRN

70.Τσούφης Κων/νος (Φιλόλογος) LRN

71.Τσούφης Σωτήρης (Φιλόλογος ) LRN

72. Υφανής Αθανάσιος (Δημ.Υπάλληλος) εξ’αποστ.-ΑΘΗΝΑ LRN

73.Υφαντής Ευάγγελος (Ιδ. Υπάλληλος) LRN

74.Υφαντής Ηλίας (Εκπαιδ.) LRN

75.Φάββα Μαρία (Μαθήτ.) LRN

76.Φέρρα Αγγελική (Νηπιαγωγός) LRN

77.Φούντα Κων/να (Αυτοαπασχ.) LRN

78.Ψηλού Βασιλική (Γεωπόνος) LRN




ADVANCED(πολύ καλή γνώση)

TOEICC1 - IELTS



79.Ζυμπερλής Αλέξανδρος (Φοιτητής) IELTS

80.Καραμπέτσος Ηλίας (Μαθηματ.) TOEIC

81.Ντζούρβας Ιωάννης (Μαθητ.) TOEIC

82.Παπασωτήρης Γεώργιος (Καθηγ.) TOEIC

83.Παυλογιάννη Βασιλική (Γεωπόνος) TOEIC

84.Παύλου Παύλος (Ιατρός) IELTS   








LOWER (καλή γνώση)

MICHIGAN ECCE– TOEIC B2- LRN B2




85.Αγγελοπούλου Δανάη (Κοιν.Λειτουργός) TOEIC

86.Αγουρίδη Ελένη (Ιδ. Υπαλλ.) εξ’αποστ.-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ TOEIC

87.Αδάμης Ραφαήλ (Μαθητ.) LRN

88.Αποστολοπούλου Γεωργία (Φοιτήτρια) ECCE+TOEIC

89.Αρσένη Πανωραία(Θεολόγος) TOEIC

90.Αρωνιάδα Σοφία (Δασκάλα) TOEIC

91.Αρωνιάδα Σταυρούλα (Ιστορ.- Φιλόλογος.) TOEIC

92.Αυγέρης Μάριος (Αστυνομικός) TOEIC

93.Βασιλείου Βασιλική (Ε.Β.Π) TOEIC

94.Βέμης Κων/νος (Εκπαιδ.) TOEIC

95.Γαντζούδη Αικατερίνη (Μαθήτ.) ECCE+TOEIC

96.Γιαννάκος Βασίλειος (Μαθητ.) LRN

97.Γιαννοπούλου Άρτεμις (Μαθήτ.) LRN

98.Γιάτσου Αθανασία (Εκπαιδ.) TOEIC

99.Γκούστα Άρτεμις (Μαθήτ) LRN

100.Δημητροπούλου Στεφανία (Νοσηλεύτρια) TOEIC

101.Διαμαντόπουλος Ιωάννης (Μηχαν.Αυτ/των) TOEIC

102.Διαμαντοπούλου Φωτεινή (Σεφ) TOEIC

103.Ευθυμίου Κων/να (Αρχιτέκτων Μηχανικός) TOEIC

104.Ευθυμίου Όλγα (Μαθήτ.) LRN

105.Ευστράτιος Κουτσκουδής (Δάσκαλος) εξ’αποστ.-ΜΥΤΙΛΗΝΗ LRN

106.Ζάκα Ελένη (Μαθήτ.) ECCE+TOEIC

107.Ζάκας Ιωσήφ (Μαθητ.) LRN

108.Ζαμπακόλα Ευτυχία(Bρεφονηπιοκόμος) TOEIC

109.Ζαμπάρα Αθανασία (Τοπογράφος-Μηχαν.) TOEIC

110.Ζανιά Βασιλική (Αυτοαπασχ.) TOEIC

111.Ζώρη Ιωάννα (Κοινωνιολόγος) TOEIC

112.Ιωάννου Ελένη (Υπάλληλος Γραφείου) TOEIC

113.Ιωάννου Λάμπρος (Ιδ. Υπάλληλος) TOEIC

114. Καμμένου Βάγια (Μαθήτ.) LRN

115.Κανταρέλος Γεώργιος (Μαθητ.) LRN

116.Καντζούση Ιωάννα (Ιδ.Υπαλλ.) TOEIC

117.Καρακώστα Γαβριέλα (Μαθήτ.) LRN

118.Καραντζίνης Γεώργιος (Εκπαιδ.) TOEIC

119.Κατσιγιάννης Νικόλαος (Αυτοαπασχ.) TOEIC

120.Κίτσος Δημήτριος (Φοιτητής) TOEIC

121.Κόκιος Ορέστης (Μαθητ) LRN

122.Κόκκαλης Γεώργιος (Φοιτητής) TOEIC

123.Κοράκης Παναγιώτης (Μαθητ.) LRN

124.Κουτσοκώστα Φωτεινή (Αυτοαπασχ.) TOEIC

125.Κριάρης Χρήστος-Θωμάς (Γυμναστής) TOEIC

126. Κωστόπουλος Χριστόφορος (Μαθητ.) LRN

127.Κωστοπούλου Φωτεινή (Μαθήτ.) ECCE+TOEIC

128.Λάλλα Δήμητρα (Μαθήτ.) LRN

129.Λαυράνου Μαρία (Μαθητ.) LRN

130.Λιανός Παναγιώτης (Εκπαιδ.) TOEIC

131.Μακρή Ανθούλα (Εκπαιδ.) TOEIC

132.Μάνθου Ευαγγελία (Μουσικός) TOEIC

133.Ματσούκας Αθανάσιος (Φοιτητής) TOEIC

134.Μαυρομάτη Ιωάννα (Αυτοαπασχ.) εξ’αποστ.-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ TOEIC

135.Μίλη Ελευθερία (Μαθήτ.) LRN

136.Μπακοκοιλιάς Αθανάσιος (Μαθητ.) LRN

137.Μπαλάσκα Αλεξάνδρα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

138.Μπαλάσκα Ευθυμία (Μαθήτ.) LRN

139. Μπαλάσκα Όλγα (Μαθήτ.) LRN

140.Μπαλτούμα Ανδριάνα (Β.Βρεφονηπ.) TOEIC

141.Μπαρλάς Βασίλειος (Αυτοαπασχ.) LRN

142.Μπεσίνη Ευανθία (Λογίστρια) TOEIC

143.Μπιτσικώκος Στέφανος (Ιδ.Υπάλλ.) TOEIC

144.Μπόλη Αικατερίνη(Μαθήτ.) TOEIC

145.Μπορμπότσιαλου Δήμητρα (Μαθητ.) LRN

146.Μυφτάρι Νερτίλα (Μαθήτ) LRN

147.Νικήτα Βασιλική (Λογίστρια) TOEIC

148.Νικολάου Βασιλική (Εκπαιδ.)TOEIC

149.Ντέκας Σωτήριος (Τεχνολόγος-Ακτινολόγος) TOEIC

150.Ντζούρβας Ιωάννης (Μαθητ.) ECCE

151.Ντόκα Χριστίνα (Μαθήτ) LRN

152.Παγανιά Βασιλική (Αυτοαπασχ.) TOEIC

153.Παγανιά Χρυσούλα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

154.Παπαδογεώργος Αλέξανδρος (Φοιτητής) εξ’αποστ.-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ TOEIC

155.Παπαντώνη Ελένη-Ιωάννα (Νηπιαγωγός) TOEIC

156.Παπασάββας Αδαμάντιος (Πολ.Μηχαν.) TOEIC

157.Πίκουλα Ελένη (Αυτοαπασχ.) TOEIC

158.Ποσονίδης Νικόλαος (Μαθητ.) LRN

159.Ροδίτης Κων/νος (Μαθητ.) LRN

160.Ροΐδη Βασιλική (Μαθήτ.) LRN

161.Σαλαγιάννης Νικόλαος (Μαθητ.) LRN

162.Σαλακίδου Όλγα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

163.Σπυροπούλου Δήμητρα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

164.Στάικου Μαρία (Μαθήτ.) LRN

165.Στασινού Ιωάννα (Μαθήτ.) ECCE+TOEIC

166.Στάχτιαρης Κων/νος (Μαθητ.) LRN

167.Στρατάκη-Συβρή Αικατερίνη (Δασκαλ./Προϊσταμένη) εξ’αποστ.-ΜΥΤΙΛΗΝΗ LRN

168.Σωτηροπούλου Αλίκη (Μαθήτ.) LRN

169.Τασούλη Σοφία (Φυσικοθεραπεύτρια)TOEIC

170.Τάτση Καλλιρρόη (Γυμνάστρια) εξ’αποστ.-ΑΘΗΝΑ TOEIC

171.Τηγάνης Βασίλειος (Εκπαιδ.) TOEIC

172.Τηγανίτα Ευαγγελία (Καθ.Εικαστικών) TOEIC

173.Τουκματσής Νικόλαος (Εκπαιδ.) εξ’αποστ.-ΚΡΗΤΗ TOEIC

174.Τραπεζιώτης Κων/νος (Ιδ.Υπάλληλος) TOEIC

175.Τρομπούκης Δημήτριος του Ιωάννη (Μαθητ.) LRN

176.Τσιουραντάνης Γεράσιμος (Μαθητής) TOEIC

177.Τσιρογιάννη Θεοδώρα (Ιδ.Υπαλλ.) TOEIC

178.Χαϊντίνης Γεώργιος (Μαθητ.) LRN

179.Χριστοδούλου Φιλοθέη (Μαθήτ.) TOEIC






TOEICB1


180.Αντρεάς Αλέξιος (Μαθητ.) TOEIC

181.Ασπρογιάννης Αντώνης (Πυροσβέστης) TOEIC

182.Βάτσιου Παναγιώτα (Εκπαιδ.) TOEIC

183.Γιαννοκώστας Νικόλαος (Τυροκόμος) TOEIC

184.Καρφή Σοφία (Νοσηλεύτρια) TOEIC

185.Κομματά Ασημούλα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

186.Κουτρομάνου Γεωργία (Αυτοαπασχ.) TOEIC

187.Μπαλτούμα Σταυρούλα (Ιδ.Υπαλλ.) TOEIC

188.Οικονόμου Ειρήνη-Βασιλική (Μαθήτ.) TOEIC

189.Παπαδογεώργος Νικόλαος (Κτηνίατρος) TOEIC

190.Παπαδοπούλου Γιαννούλα (Αυτοαπασχ.) TOEIC

191.Σαπλαούρας Δημήτριος (Αυτοαπασχ.) TOEIC

192.Φραγκούλη Καλλιρρόη (Ιδ.Υπάλληλος) TOEIC



ΙΤΑΛΙΚΑ

ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ (Κ.Π.Γ)


193.Μπασέλα Δάφνη (Β2) (Δασκάλα)

194.Σωτηρόπουλος Παναγιώτης (Β2) (Μαθητ.)

195.Τσιούλης Αλέξιος (Β2) (Δάσκαλος)



ΙΤΑΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ



196.Μιχαλοπούλου Λεμονιά (Μαθήτ.)



ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ÖSD


197.Τσέλιος Κων/νος (Β2) (Μαθηματικός)




ΓΑΛΛΙΚΑ




SORBONNEC1


198.Πετράκης Εμμανουήλ (Μαθητ.)

199.Σαλμά Ελένη (Μαθήτ.)

200.Φάββα Μαρία (Μαθήτ.)




SORBONNEB1

201.Κωστοπούλου Φωτεινή (Μαθήτ.)




DELF A1


202.Καμαρέτσος Βασίλειος (Μαθητ.)

203.Καμαρέτσου Λαμπρινή (Μαθήτ.)

204.Πετράκης Παναγιώτης (Μαθητ.)



Σημείωση :

Τα αποτελέσματα που δημοσιεύει το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Σαλμά Γιάννη είναι πραγματικά και μόνο για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020. Όλοι οι επιτυχόντες μας έδωσαν την συγκατάθεσή τους να κοινοποιήσουμε τα ονόματά τους.



Στάχτιαρης

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018 – 2019

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018 – 2019

ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ → 184

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ → 121

ΜΕ ΕΞ’ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ → 6

Δείτε τους επιτυχόντες του ακαδημαϊκού έτους 2018 - 2019 στο παρακάτω αρχείο αρχείο.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018 – 2019

Σημείωση:

Τα  αποτελέσματα  που  δημοσιεύει  το  Κέντρο  Ξένων  Γλωσσών  Σαλμά  Γιάννη  είναι  πραγματικά  και  μόνο  για  το  ακαδημαϊκό έτος 2017-2018. Είναι  δε  στη  διάθεση  του  οποιουδήποτε  για  διασταύρωση  και  επιβεβαίωση  με  τα  τηλέφωνα  των  μαθητών  και  o,τι  άλλο  ζητηθεί. Όλοι οι επιτυχόντες μας έδωσαν την συγκατάθεσή τους να κοινοποιήσουμε τα ονόματά τους.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017 – 2018

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017 – 2018

ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ → 132

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ → 73

Περισσότερα...

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017-ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2018

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ – Sigma ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΣΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017-ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2018

Περισσότερα...

Αποτελέσματα ξένων γλωσσών έτους 2016 – 2017

ΑΓΓΛΙΚΑ   
PROFICIENCY (άριστη γνώση)
MICHIGAN ECPE - TIE C2- ESB C2-LRN C2

Περισσότερα...

e-learning-banner

Άριστον Τεστ

ariston-test

e-gnosis

e-gnosis

Test of Interactive English

tie
ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΜΕΝΟΥ ΧΩΡΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Μεταφράσειςbadge

docs
Αναλαμβάνουμε την επίσημη μετάφραση και επικύρωση πτυχίων, πιστοποιητικών, εγγράφων, κειμένων και εργασιών από και προς όλες τις γλώσσες.

Mini Gallery

gallerygallerygallerygallerygallerygallerygallerygallerygallery

 

 

prosfores

Επικοινωνία

address
Γρίβα & Χαβέλα 9
Αγ. Βαρβάρας 31 & Δελφών
telephone 26410 58385, 44264, 58218
fax 26411 00370
email
fb-logo Facebook